Pavel Doubek - obchodní ředitel společnosti Salve Finance

Se Salve Finance spolupracuji už více než 8 let a jsem za to rád, máme skvělý systém práce. Vyberte si Salve, vyplatí se to. Díky této spolupráci jsem dnes finančně zajištěný a má práce finančního poradce mi dělá radost.

Pavel Doubek

ve společnosti Salve Finance působí již od roku 2008

O Pavlovi Doubkovi

V různých finančních institucích jsem působil řadu let. V roce 2008 jsem se ale seznámil s majitelem Salve Finance Petrem Zapletalem, který mi představil společnost Salve Finance. Jeho přístup k finančnímu poradenství, vnitřní přátelské až rodinné vztahy ve společnosti a systém práce a odměňování mě nadchli. Přidal jsem se a jsem za to rád. Je to již více než 7 let a já se vypracoval na pozici obchodního ředitele a mám se velmi dobře.

K tomu "mít se dobře" pomáhám i ostatním - klientům i finančním poradcům. U klientů to znamená, že jim šetříme peníze, zhodnucujeme úspory, zabezpečujeme jejich majetek a jejich důstojný život. U poradců v mém týmu to znamená, že je učím, jak správně dělat tento business. Poskytuji jim podporu, servis a ukazuju jim cestu k finanční a časové svobodě.

Práce finančího poradce není krátkodobá brigáda, je to celoživotní poslání, které Vás musí bavit. A když toto poslání vezmete za své, budete se mít velmi dobře. Ozvěte se mi a já Vám o tom řeknu mnohem víc.

Ozvěte se mi

Pomáhám klientům i poradcům k finanční svobodě po celé České republice. Kanceláře mám v Teplicích a Praze, to jsou dvě moje základny, ze kterých vyrážím ke svým týmům do Ostravy, Prostějova, Karlových Varů, Chebu, Ostrova, Chomutova, Ústí nad Labem, Rumburka, České Lípy, Plzně, Berouna, Žďáru nad Sázavou, Brna, Českých Budějovic nebo do Kolína.

Volejte nebo pište

+420 721 727 444

doubek@salvefinance.cz

Kde najdete mě a můj tým

Karoliny Světlé 1792/4, Teplice

Prosecká 817/82, Praha

Pavel na LinkedIn