Jitka Robová - obchodní ředitelka společnosti Salve Finance

Po několika letech na obchodních i manažerských pozicích v pojišť ovnách, jsem se dostala do Salve Finance. A jsem za to velmi ráda. Je to obrovský rozdíl. Žádný kostnatý a direktivní přístup, ale naopak přátelský až rodinný kolektiv. Práce finanční poradkyně se tak stala mým životním stylem a vydělala mi hodně peněz.

Jitka Provazová

k Salve Finance se přidala v roce 2006

O Jitce Provazové

V oblasti financí jsem začínala, jak se říká, úplně od nuly. Před více než 15 lety jsem shodou náhod nastoupila do nově vznikající pobočky jedné pojišťovny. Na přepážce jsem zde usilovně pracovala 5 let. Po této době jsem si řekla: "Dost, já chci víc." Zkusila jsem novou výzvu v jiné pojišťovně, tentokrát již na manažerské pozici. Direktivní a kostnatý přístup společně s omezenými možnostmi na kariérní růst mi ale i tuto práci brzo znechutili. A tehdy v roce 2006 jsem udělala nejlepší rozhodnutí svého života, v práci dala výpověď a začala spolupracovat se Salve Finance.  

V Salve jsou jediným limitem růstu mojí kariéry a příjmů moje vlastní schopnosti. A to mě velmi motivovalo a dotáhlo až na pozici obchodní ředitelky. Každý rok si mohu dovolit navštívit několik vysněných turistických destinací a mám auto, které jsem si vždycky přála. Z pracovnice na přepážce v pojišťovně celkem velký skok, co říkáte? Podobný příběh může zažít kdokoliv z Vás.

A jako příjemný bonus je v Salve skvělý tým, kde se z kolegů velmi rychle stávají kamarádi ba dokonce rodina. Práce finančního poradce navíc není žádný stereotyp. Každý klient a jeho potřeby jsou jiné a finanční poradce tak musí být velmi kreativní. Nudit se určitě nebudete.

Ozvěte se mi

Pomáhám lidem s jejich financemi a vedu týmy finančních poradců v regionech Prostějov, Olomouc, Přerov, Vyškov, Brno a okolí.

Připojte se k mému týmu. Razím filozofii vedení týmu na bázi důvěry, pozitivní motivace a kamarádského kolektivu. Dokažte to co a já vyšvihněte se na vrchol.      

Zavolejte mi nebo napište

+420 775 712 013

provazova@salvefinance.cz

Jitka na LinkedIn