Ivana Bělochová - regionální vedoucí společnosti Salve Finance

V Salve jsem se setkala s moderním a funkčním systémem práce. Díky rychlosti sjednávání produktů mi zbývá více času na práci s klienty. Salve mi také nabízí řád, klid a zázemí.

Ivana Bělochová

v Salve Finance od roku 2015

O Ivaně Bělochové

Ve finančním sektoru nejsem žádný nováček. V pojišťovnictví se pohybuji od roku 1992 a za tu dobu jsem v tomto oboru vystřídala různé zaměstnanecké pozice a mám tedy výbornou možnost srovnání. Tím největším rozdílem, který pociťuji je, že v Salve Finance funguje mezi kolegy pomoc a spolupráce a nikoliv rivalita. S kolegy si sdělujeme novinky, důležité informace a často jsme ve spojení i v rámci našeho nepracovního života.

Z pojišťoven mám zkušenosti zejména s investováním do penzijního připojištění a pojištěním profesní odpovědnosti lékařů. Příchodem do Salve se mi otevřely nové obzory a já si rozšířila své znalosti o další produkty - pojištění automobilů, majetku, života a zdraví, hypotéky, refinancování úvěrů či o pravidelné nebo jednorázové formy investování. To vše je navíc v Salve podpořeno moderním a skvěle fungujícím systémem práce, který funguje z velké části po internetu.

Spolupráce se Salve Finance mi přinesla například nový automobil a také spoustu nových zážitků. Každý měsíc se totiž setkáváme v rámci porad a měsíčních vyhodnocení, která jsou vždy spojena také s nějakou zážitkovou akcí. Tak jsem se poprvé projela na raftech po Vltavě, navštívila sklárny v Novém Boru nebo třeba krásný zámek v Dětenicích s místním svérázným penzionem. Letos se díky Salve a svým výborným obchodním výsledkům podívám na jachtu do Středozemního moře. Takové zážitky by na mě jistě v pojišťovně nečekaly.

Co o ní říkají klienti

Na Ivanu Bělochovou ze Salve Finance jsme dostali doporučení a obrátili jsme se na ní kvůli pojištění zdravotní pomůcky. To nám zajistila. Zároveň s námi prošla všechny naše pojistky a doporučila nám pojištění domácnosti a odpovědnosti, které jsme vůbec neměli. Také nám doporučila novou banku, u níž neplatíme žádné poplatky.
Šetříme nejen peníze, ale i svůj čas. Jsme rádi, že máme člověka - poradkyni, na niž se můžeme kdykoliv obrátit s žádostí o pomoc.

manželé Lebruškovi

Ozvěte se mi

Pomáhám lidem s pojištěním, financováním bydlení i investicemi v Ústeckém krajiPraze a okolí.

Volejte nebo pište

+420 602 651 806

belochova@salvefinance.cz

Ivana na LinkedIn