Naši spolupracovníci dostali od začátku února do rukou další silný a moderní nástroj.

Ten jim usnadní prácidává jim více času na klienty, který by jinak museli trávit sezením nad sestavováním nabídek na havarijní pojištění a sepisováním smluv.

O co tady jde?

Náš sjednávač SalvePojisteni.cz nově umožňuje nejen získat a kompletně srovnat nabídky havarijního pojištění, ale hlavně umí havarijní pojištění kompletně on-line sjednat.

On-line přes internet. Žádné papírové smlouvy nejsou nutné. Žádné podepisování a posílání papírů do pojišťovny. Smlouva je uzavřena jejím zaplacením. Tak jak to naši poradci znají již několik let z povinného ručení.

Havarijko snadno a rychle ve 4 krocích

Ukázka ze sjednávače autopojištění SalvePojištění.cz

 • 1. Poradce se přihlásí do našeho sjednávače. V sekci Autopojištění zadá základní údaje o vozidle, které má být havarijně pojištěno, a jeho vlastníkovi. A zároveň již v tomto prvním kroku snadno zjistí a ověří výši bonusu/malusu klienta.
 • 2. V zobrazené nabídce různých pojišťoven a jejich produktů havarijního pojištění může upravit parametry, přidat různá připojištěnízvolit výši obchodní slevy. Vybere variantu pro klienta nejvýhodnější. (Nebo může jedním kliknutím odeslat kompletní nabídku na email svého klienta, který si vybere sám.)
 • 3. Po zvolení konkrétního produktu havarijního pojištění poradce doplní identifikační údaje vozidla (VIN, RZ atd.) a kompletní identifikační údaje o pojistníkovi.
 • 4. Potvrzením zadaných údajů se sjednání smlouvy dokončí. Veškeré dokumenty (záznam z jednání, smlouva, všeobecné podmínky, složenka k úhradě, zelená karta atd.) se automaticky zašlou klientovi na jeho email. Pojistná smlouva automaticky vejde v platnost, jakmile klient uhradí pojistné na bankovní účet pojišťovny.

Vidíte, jak je to snadné? Časová úspora je obrovská. Naši poradci, kteří se specializují na autopojištění, tak ušetří až 2 hodiny času denně.

V čem jsme lepší?

Možná si řekneme: „No jo, takových srovnávačů je spousta.“

Náš systém ale není jen srovnávač a jako jeden z mála na trhu umí skutečně přímo havarijní pojištění a povinné ručení on-line sjednat, a to bez nutnosti tisknutí, podepisování a posílání papírových smluv a jiných dokumentů.

Přehled hlavních výhod:

 • Všechna autopojištění mohou být sjednána na dálku, tedy kompletně on-line bez nutnosti podpisu smluv.
 • Platnost smlouvy je místo podpisem potvrzena zaplacením.
 • Možnost ověření bonusu/malusu již v prvním kroku vytváření nabídky.
 • Nabídnutá cena pojištění v druhém kroku je tedy konečná.
 • Je možné kombinovat povinné ručení a havarijní pojištění od různých pojišťoven v rámci jednoho sjednávání.
 • U některých pojišťoven lze dokonce kopírovat bonus z povinného ručení na havarijní pojištění i v případě, že jde o různé pojišťovny.
 • Podrobné informace a podmínky ke všem balíčkům a připojištěním snadno a rychle dostupné přímo u nabídek ve vyskakovacích nápovědách.
 • Stálé rozšiřování o další partnerské pojišťovny,

Chcete být u toho?

Naši poradci používají sjednávač ke své práci dennodenně. Šetří tím spoustu svého času, který mohou věnovat svým klientům nebo své rodině a koníčkům.

Náš sjednávač mohou využívat nejen poradci Salve Finance ale také externí poradci, tak se nám ozvěte.

CHCI ŠETŘIT SVŮJ ČAS SE SJEDNÁVAČEM

Zaujal nebo pomohl vám náš článek, podělte se o něj s přáteli.