Naše chomutovská pobočka pomáhá i jinak než jen svým klientům s jejich financemi. Rozhodla se totiž podpořit dobročinnou akci Kabelky pomáhají, která se koná od 1.6. do 5.8.2017.

Principem této akce je darovat kabelku/psaníčko/tašku/batůžek, které již nepotřebujete. Sběr kabelek probíhá do 1.8.2017 ve sběrných místech v Ústeckém kraji a je mezi nimi také pobočka Salve Finance v Chomutově (adresa Puchmayerova 114/1).

Darované kabelky se vydraží v rámci závěrečné aukce. A celý výtěžek z této dražby poputuje ke 3 vážně nemocným dětem (Andrejce, Zdenečkovi a Matějovi), pro které budou moci rodiče zakoupit speciální rehabilitační, kompenzační a jiné zdravotní či vzdělávací pomůcky.

Více info o této akci

I vy a vaše kabelka můžete pomoci

Jak můžete pomoci vy?

Buď darujte svou nepotřebnou kabelku, která se vydraží, a nebo přijďte ve dnech 4. až 5.8.2017 do teplického nákupního centra Olympia a některou ze zánovních kabelek si kupte do svého šatníku. Tak či tak přispějete na dobrou věc.

Mnoho našich spolupracovnic a spolupracovníků ze Salve Finance, a to i z jiných regionů než je Ústecký kraj, se k této akci také připojí.

Děkujeme, pokud se rozhodnete také přidat k akci Kabelky pomáhají.

Zaujal nebo pomohl vám náš článek, podělte se o něj s přáteli.