Jak mít právníka stále po ruce a neutratit za něj majlant? Řešení je snadné - pojištění právní ochrany. My v Salve Finance mu říkáme jednoduše - Rodinný právník.

Do situace, kdy potřebujete pomoc od právníka, se můžete v životě dostat velmi často a snadno. Spory se zaměstnavatelem, sousedské nebo dědické spory, neuznané reklamace produktů nebo služeb, vám způsobená škoda, pokuta za dopravní přestupek - neříkejte, že jste se minimálně do jedné z těchto situací již v životě nedostali.

Seznamte se s Rodinným právníkem

Pojistný produkt Rodinný právník vám pomůže v těchto i mnoha dalších případech. Máte prostě k ruce právníka na telefonu 24 hodin denně/7 dní v týdnu/365 dní v roce, který za vás tyto problémy vyřeší. A nejen, že vyřeší problémy, ale může jim i předejít.

Rodinný právník totiž nabízí i preventivní pomoc v podobě kontroly smluv před jejich podpisem. Takže pokud vás čeká podpis kupní smlouvy, nájemní smlouvy nebo třeba pracovní smlouvy, tak je svěřte Rodinnému právníkovi a on vám je "proklepne". Za malé roční pojistné, si můžete zachránit hodně peněz.

Vše o Rodinném právníkovi

Jeden příběh ze života

Rodinného právníka jsem uzavřela nedávno a už 3x jsem ho využila. Jsem moc spokojená, protože mi vždy dobře poradili. Například, když jsem reklamovala dovolenou, která neodpovídala tomu, co mi cestovní kancelář nabízela a co jsem zaplatila. Nejdříve mě CK odbyla, že mi žádné peníze nevrátí, ale když jim přišel dopis od mého Rodinného právníka z pojišťovny, tak mi vrátili 24 000 Kč. Takže se mi investice do Rodinného právníka mnohonásobně vyplatila.

Říká moje klientka Vlasta Skarlandtová. Ráda řeknu více o pojištění právní ochrany i vám. Neváhejte mě kontaktovat emailem nebo telefonicky.

Irena Jechová | jechova@salvefinance.cz | +420 734 263 144

Zaujal nebo pomohl vám náš článek, podělte se o něj s přáteli.