Dnes zavítáme do Boskovic, kde je další naše pobočka. Lídrem této kanceláře je regionální ředitel Tomáš Veselý, který začal spolupracovat se Salve Finance již v roce 2001.

Regionální ředitel Tomáš Veselý - Salve Finance Boskovice

Svou první boskovickou pobočku jsem otevřel již v roce 2008. Byla to menší kancelář přímo v centru města. Postupem času ale přestala dostačovat požadavkům našeho rostoucího týmu poradců, a tak jsme se v roce 2014 přestěhovali do většího prostoru.

Naši kancelář najdete hned vedle stanice technické kontroly, a to protože naší specializací bylo dlouhou dobu zejména povinné ručení a havarijní pojištění. A kde jinde najdete tolik aut a řidičů než na STK?

Dnes se ale již naše kancelář nezaměřuje pouze na pojištění aut, ale na celé portfolio pojistných produktů (majetkové, životní, cestovní, auto a další), hypotéky a úvěry a spoření a investice. Poskytujeme prostě komplexní servis tak, abychom našim klientům pomohli se všemi jejich finančními požadavky a plány.

Kanceláře Salve Finance Boskovice
Kanceláře Salve Finance Boskovice
Kanceláře Salve Finance Boskovice
Kanceláře Salve Finance Boskovice

Kanceláře Salve Finance Boskovice

Těšíme se na vaši návštěvu

Na pobočce se můžete potkat s Tomášem Veselým, Jiřím Procházkou, Milanem Orlickým, Simonou Prokešovou a Marcelou Hasíkovou. Kromě toho má náš boskovický tým dalších 6 externích spolupracovníků.

Jak již bylo zmíněno, naši kancelář najdete v Boskovicích hned vedle STK na adrese Dřevařská 31. Zaparkujete snadno a pohodlně přímo před našimi dveřmi.

V kanceláři je otevřeno každý všední den od 7 do 16 hodin (polední pauza 11:00-12:00). Když si navíc dopředu dohodnete schůzku, nebudete muset čekat. Schůzku si můžete dohodnout na telefonním čísle 775 775 015 nebo na emailu vesely@salvefinance.cz.

Já i celý můj tým se na vás těšíme, ať už máte zájem o pomoc s vašimi osobními, rodinnými nebo firemními financemi. A pokud třeba zrovna hledáte v životě nové uplatnění, můžeme společně probrat také zajímavou spolupráci s atraktivním výdělkem.

Zaujal nebo pomohl vám náš článek, podělte se o něj s přáteli.