Již znáte naše lidi z Prahy, PřerovaKarlových Varů a dnes vás pozvu k nám do centra krásných moravských hor Jeseníků, a to přímo do města Jeseníku.

Obchodní vedoucí Miroslava Řezníková - Salve Finance Jeseník

Jmenuji se Miroslava Řezníková a jsem obchodní vedoucí jesenické pobočky Salve Finance, kterou najdete přímo v centru města na Masarykově náměstí číslo 58.

V Salve Finance působím již od roku 2005, tedy více než 11 let a protože jsem do financí přišla z úplně jiného oboru, musela jsem se vypracovat úplně od píky. A povedlo se, aktuálně vedu celý jesenický region.

Můj tým spolupracovníků se specializuje zejména na autopojištění, tedy na povinné ručení a havarijní pojištění a působí v mnoha obcích v regionu Jesenicka. Klienti, kteří potřebují nějak pomoci, se tak ani nemusejí vypravovat do naší kanceláře v Jeseníku a vše vyřeší v pohodlí svého domova.

Náš region je velký, a tak stále hledám nové spolupracovníky. Takže pokud by vás zajímala časově nezávislá práce, ve které můžete dosahovat zajímavých výdělků (a to zejména v porovnání se mzdami, které jsou v našem regionu velmi nízké), ozvěte se mi.

Můj záběr z hlediska financí je ale mnohem širší než autopojištění. Klientům pomáhám s mnoha druhy pojištění, s investicemi,hypotékami i s výhodným refinancováním jejich půjček. Vždy se svými klienty najdu možnost, jak jim uspořit peníze nebo jim vydělat peníze.

Kanceláře Salve Finance Jeseník
Kanceláře Salve Finance Jeseník
Kanceláře Salve Finance Jeseník
Kanceláře Salve Finance Jeseník
Kanceláře Salve Finance Jeseník

Přijďte si za mnou popovídat a uvidíte, že během našeho rozhovoru vám navrhnu, jak ušetřit hromadu peněz

Naši jesenickou kancelář najdete na Masarykově nám. 58 a pokud přijedete autem, můžete pohodlně zaparkovat hned za rohem nebo v ulici Tyršova.

V kanceláři mě najdete každý všední den od 9 do 17 hodin (v pátek do 15 hodin, každý den polední pauza od 12-13). Lepší je si ale dopředu dohodnout schůzku, v takovém případě totiž budete mít jistotu, že nebudete muset čekat. Zavolat mi můžete na telefonní číslo 775 775 691 nebo napsat na email reznikova@salvefinance.cz.

Těším se na vaši návštěvu, ať už máte zájem o pomoc s vašimi osobními, rodinnými nebo firemními financemi nebo máte zájem o více informací o vstupu do této atraktivní profese.

Zaujal nebo pomohl vám náš článek, podělte se o něj s přáteli.