Dnes zavítáme do západních Čech, a to konkrétně do lázeňského města Karlovy Vary. Naše zdejší pobočka, kterou vede regionální ředitel Robert Franc, se nachází v jejich samém centru na adrese Bělehradská 1094/4.

Strategická pozice pobočky v okolí bank, pojišťoven a magistrátu přímo vybízí k její návštěvě. K návštěvě, během níž si můžete nejen dát kávu, ale také si nechat poradit s investicemi, hypotékou a všemi možnými druhy pojištění.

Profesionálně vám poradí tento tým

Robert Franc - Salve Finance Karlovy Vary

Robert Franc - regionální ředitel Salve Finance

Vždy poradit nezávisle a profesionálně“, to je jeho krédo. V Salve Finance působí od roku 2011 a svoje zkušenosti aktuálně směřuje zejména do oblasti investic, úvěrů a podnikatelských rizik.

Kromě poradenské práce také řídí a buduje regionální tým poradců. Na svém vlastním příkladu ukazuje nováčkům i potenciálním zájemcům, o jakou jde skvělou práci, která umožňuje plnit si své sny a zároveň mít dost času na svou rodinu.

Hana Löbelová Salve Finance Karlovy Vary

Hana Löbelová - regionální vedoucí Salve Finance

Se Salve Finance spolupracuje od roku 2014, ale práci finanční poradkyně se věnuje již více než 7 let. Jak sama říká: „Až v Salve Finance jsem našla možnost, jak dělat tuto práci podle svých představ“.

Její hlavní specialitou jsou hypotéky, spotřební, podnikatelské i další úvěry a jejich refinancování. Takže pokud si potřebujete půjčit třeba na nové bydlení nebo chcete platit menší splátky než doposud, vypravte se za ní. Kromě úvěrů vám poradí také s investicemi a samozřejmě i s pojištěním.

Nedílnou součástí karlovarského týmu jsou také:

  • Pavel Kesl - podnikatelská rizika, pojištění nemovitostí, investice
  • Ivana Linhartová - hypotéky, úvěry, refinancování, investice a poradí i s pojištěním
  • Kristina Křiklavová - hypotéky, spotřebitelské úvěry, investice
Kancelář Salve Finance Karlovy Vary
Kancelář Salve Finance Karlovy Vary

Kancelář Salve Finance Karlovy Vary

Jak se k nám dostat?

Kancelář Salve Finance sídlí v historickém domě v samém centru Karlových Varů na adrese Bělehradská 1904/4. Pokud dorazíte autem, parkovací místa jsou přímo před tímto domem.

Tak k nám dorazte a probereme spolu třeba zajímavé možnosti investic nebo možnosti úspor pomocí refinancování. Těšíme se na vás...

Zaujal nebo pomohl vám náš článek, podělte se o něj s přáteli.