V roce 2017 vám postupně představíme všechny pobočky Salve Finance. V dnešním prvním díle začneme naší pražskou kanceláří, kterou najdete na ulici Prosecká na Praze 9.

Kdo se o vás postará?

Irena Jechová Salve Finance Praha 9

Irena Jechová - regionální ředitelka Salve Finance

Irena působí přímo v Salve Finance od roku 2013 a v oblasti financí již od roku 2004. Svoje mnohaleté zkušenosti vám předá v oblasti pojištění, investic i v oblasti úvěrůvždy dobře a nezávisle poradí.

Její soukromí i firemní klienti si ji pochvalují za maximální péči, profesionální služby, dokonalý servis ke všem produktům a za to, že je jim stále k dispozici. Spokojené klienty má Irena nejen v Praze, ale v celých středních Čechách.

Paní Jechové jsem již dala doporučení na většinu mých přátel a jsem za to moc ráda, protože všichni jsou s jejími službami nadmíru spokojeni a zejména s jejím profesionálním a především lidským přístupem.

Vlasta Skarlandtová

Kromě pomoci s kompletním sortimentem finančních produktů vás může Irena seznámit také s výhodami zajímavé práce moderního a úspěšného finančního poradce. Osobní schůzku si můžete dohodnout telefonicky na jejím čísle 734 263 144 nebo e-mailem na jechova@salvefinance.cz. Více o Ireně v jejím medailonku.

Martina Šimonková Salve Finance Praha 9

Martina Šimonková

Martina je velmi zkušená a ochotná poradkyně, která se o vás postará s maximální péčí a s úsměvem na tváři. Ráda pomůže se všemi pojistnými produkty nebo třeba s vyřízením výhodné hypotéky. Více o Martině v jejím medailonku.

Kancelář Salve Finance Praha Kancelář Salve Finance Praha
Kancelář Salve Finance Praha

Jak se k nám dostat?

Kancelář Salve Finance sídlí v budově autosalonu Škoda (Auto-Branka) na adrese Prosecká 817/82 v Praze 9 - Proseku ve směru na výstaviště Letňany.

Pokud do naší pražské kanceláře přijedete na schůzku autem, můžete pohodlně zaparkovat u sousedního supermarketu. Když se k nám rozhodnete přijet pomocí MHD, vysedněte na stanici Prosek (metro trasa C) a dále pokračujte ze stanice Prosek některým z mnoha autobusů na zastávku Letňanská.

Těšíme se na vaši návštěvu, spolupracovnice z naší pražské pobočky vás rády přivítají...  

Zaujal nebo pomohl vám náš článek, podělte se o něj s přáteli.