Druhou regionální kanceláří, kterou si představíme v našem seriálu „Seznamte se, Salve Finance“, bude přerovská kancelář pod vedením obchodního ředitele Eduarda Roby.

Eduard Roba - Salve Finance Přerov

Eduard Roba - obchodní ředitel Salve Finance

Já osobně působím v Salve Finance již od roku 2008, kdy mne k práci finančního poradce přivedla moje nespokojenost s tím, jak mi tehdy pomáhal a radil můj tehdejší „finanční poradce“.

Začal jsem se tehdy o finance zajímat, až se ze zájmu postupně stalo povolání. A dnes po více než 8 letech vedu svůj vlastní tým, který pomáhá lidem s financemi například v Přerově, Holešově, Zlíně a jejich širokém okolí.

V mém týmu mám po vzoru známého textu písničky „ten umí to a ten zas tohle a všichni dohromady uděláme moc“ odborníky na všechny oblasti financí. Díky tomu dokážeme našim klientům pomoci s širokou škálou potřeb od autopojištění, přes životní pojištěnípojištění majetku až po investicehypotéky.

Všichni členové mého týmu jsou kvalitně vyškolení odborníci na finance, chovají se profesionálnějednají vždy v zájmu klienta. A za to mohu ručit. Tímto bych vám je chtěl alespoň jmenovitě představit, v přerovském Salve Finance vám pomáhají: Martina Kopšová, Marek Rychlý, Michal Hradil, Monika Hradilová a Marcela Fialová.      

Kanceláře Salve Finance Přerov
Kanceláře Salve Finance Přerov
Kanceláře Salve Finance Přerov
Kanceláře Salve Finance Přerov
Kanceláře Salve Finance Přerov
Kanceláře Salve Finance Přerov

Přidejte se k našim klientům nebo do našeho týmu

Naši přerovskou kancelář najdete na nábřeží Protifašistických bojovníků 12 a určitě za námi zaskočte.

Těšíme se nejen na lidi, kteří si chtějí nechat pomoci s nějakým finančním či pojistným produktem, ale také na lidi, kteří mají zájem o atraktivní a svobodné povolání či způsob podnikání. V roce 2017 plánuje další rozšiřování našeho týmu o nové kolegy a kolegyně.

Ať už máte zájem o to či ono, můžete mi také přímo zavolat na číslo 604 242 182 nebo napsat na email roba@salvefinance.cz

Já a moji kolegové se těšíme na vaši návštěvu v naší přerovské pobočce...

Zaujal nebo pomohl vám náš článek, podělte se o něj s přáteli.