Srí Lanka je země ležící na ostrůvku Cejlon v Indickém oceánu s rozlohou menší než má Česká republika. Abyste se sem dostali musíte překonat vzdušnou čarou více než 7 600 kilometrů, 9 hodin letu a 4 časová pásma, rozhodně se to ale vyplatí. Srí Lanka je vyhlášená svou krásnou zelenou přírodou, malebnými plážemi, skořicí, vanilkou a světoznámým cejlonským čajem.

Za odměnu na Srí Lanku

Ne, nebojte se, nepřeorientovali jsme se na cestovatelský blog.

Důvod, proč mluvíme o Srí Lance, je prostý.

V březnu balí ti nejlepší spolupracovníci Salve Finance kufry a letí na týden za odměnu právě na Srí Lanku. Zde se v rámci společné dovolené potkají s těmi nejlepšími také ze slovenského a ukrajinského Salve.

Tato motivační akce pro naše poradce a manažery běžela již od srpna 2016. Na základě pracovních výsledků bylo vybráno celkem 13 nejlepších, kteří již brzy vyrazí za úžasnými zážitky na Srí Lanku.

Gratulujeme těm nejlepším v jednotlivých kategoriích a děkujeme za vaše senzační výkony. A zde jsou naše hvězdy, které již mohou balit kufry:

Nejlepší poradci a manažeři Salve vyráží v březnu za odměnu na Srí Lanku 1

Tomáš Veselý
Daniela Mrázková
Robert Franc

Nejlepší poradci a manažeři Salve vyráží v březnu za odměnu na Srí Lanku 2

Irena Jechová
Zbyněk Pavloň
Marek Podlaha
Milada Hluchá
Zdeněk Mrázek
Eduard Roba
Leoš Přikryl

Nejlepší poradci a manažeři Salve vyráží v březnu za odměnu na Srí Lanku 3

Hana Löbelová
Jaroslava Mangová
Pavel Doubek

A na co se mohou nejlepší ze Salve Finance na Srí Lance těšit? Podívejte se na její kouzla a zajímavosti v tomto videu.

 

 

Příště pojedete i vy!

Spolupracovníci, jenž jste se letos mezi ty nejlepší nedostali, nezoufejte, již nyní vymýšlíme další motivační akce a bude se zase jednat o velmi atraktivní záležitosti.

Nejste „naši“?

Čtete tyto řádky a ještě nejste naši spolupracovníci? Možná vás právě toto může inspirovat a nakopnout ke změně své profese, společnosti a možná i celého svého života. Práce, kterou děláme, je práce snů, což potvrdí většina našich spolupracovníků a i vy se k nám můžete přidat. Zjistit podmínky a detaily můžete zde.

Zaujal nebo pomohl vám náš článek, podělte se o něj s přáteli.