Pravidelně pomáháme

nejen svým klientům

Salve Vánoce i v roce 2019 ve znamení finančních darů

V letošní sbírce jsme vybrali celkem 138 tisíc Kč, které jsme rozdělili celkem čtyřem obdarovaným. Na finančním daru se podíleli následující lidé z naší Salve rodiny a tímto jim srdečně děkujeme za pomoc: Jana Ambrožová, Ivana Bělochová, Alena Denešová, Pavel Doubek, Jitka Dýčková, Robert Franc, Jitka Hájková, Milada Hluchá, Jan Holý, Lenka Janská, Hana Löbelová, Jaroslava Mangová, Michaela Martić, Petr Ocetník, Marek Podlaha, Jitka Provazová, Eduard Roba, Marek Rychlý, Martina Šimonková, Tomáš Veselý a majitel Salve Finance a.s. Petr Zapletal

Náš dar v roce 2019 putoval k těmto obdarovaným: Hemato-onkologické oddělení 21B Fakultní nemocnice Olomouc, projekt Zdravotní klaun, Jaroslav Kobliha s rodinou a David Klimeš s rodinou. Více o obdarovaných a jejich příběhu se dočtete v tomto článku.

Salve Vánoce opět ve znamení finančních darů

Naše finanční dary putovaly také v roce 2018 zejména k nemocným dětem

V roce 2018 jsem se s našimi poradci, manažery a dalšími spolupracovníky rozhodli, že náš finanční dar rozdělíme mezi více potřebných. 45 000 Kč putovalo k vážně nemocným dětem z dětského hemato-onkologického oddělení 21B Fakultní nemocnice v Olomouci. 45 000 Kč jsme věnovali Onkologickému oddělení v Masarykově nemocnici v Ústí nad Labem. 28 000 Kč jsme darovali malému Mirku Piskačovi na jeho nový invalidní vozíček (viz jeho příběh níže). A kromě toho jsem také podpořili jako hlavní partner prostějovskou akci projektu 450 ml naděje.

Na tomto dobročinném daru se podíleli tito spolupracovníci Salve Finance a my jim za to tímto srdečně děkujeme:

Jana Ambrožová, Ivana Bělochová, Alena Denešová, Pavel Doubek, Jitka Dýčková, Robert Franc, Jitka Hájková, Milada Hluchá, Jan Holý, Lenka Janská, Hana Löbelová, Jaroslava Mangová, Lukáš Marek, Marek Podlaha, Jitka Provazová, Eduard Roba, Marek Rychlý, Martina Šimonková, Tomáš Veselý a majitel Salve Finance a.s. Petr Zapletal

Charitativní dar Salve Finance 2018

Příspěvek Mirkovi Piskačovi na nový vozíček

Letos jsme se rozhodli kromě našeho "běžného" vánočního dárku vážně nemocným dětem z olomoucké nemocnice, obdarovat také vážně nemocného Mirka. Mirek již nutně potřeboval nový invalidní vozík a k jeho koupi jeho rodičům scházelo 28 000 Kč. Bylo nám potěšením pomoci jim touto finanční částkou a věříme, že jim nový vozík bude dobře sloužit. 

Mirek a jeho rodiče mají těžký osud, ale bojují s ním statečně. Mirek se společně se svým bratrem dvojčetem narodil předčasně. A zatímco jeho bratr po sedmi dnech života zemřel, Mirkovi je i přes spoustu vážných zdravotních komplikací, které ho od narození potkaly, nyní již 9 let.

Přestože mu lékaři předpovídali, že bude pouze ležet a nevnímat svět, tak nyní Míra navštěvuje čtvrtou třídu, je mentálně i intelektuálně v naprostém pořádku a trápí ho "jen" dětská mozková obrna, kvůli níž má postižené nohy a nemůže chodit. Invalidní vozík je pro něj tedy nezbytnou součástí života. Kromě toho jezdí Míra na speciální tříkolce, na handbiku a miluje "běhání" závodů Spartan Race. 

Pomohli jsme Mirkovi s nákupem nového invalidního vozíku
Pomohli jsme Mirkovi s nákupem nového invalidního vozíku
Pomohli jsme Mirkovi s nákupem nového invalidního vozíku
Pomohli jsme Mirkovi s nákupem nového invalidního vozíku
Pomohli jsme Mirkovi s nákupem nového invalidního vozíku
Pomohli jsme Mirkovi s nákupem nového invalidního vozíku

Tým Salve Finance daroval 160 tisíc Kč vážně nemocným dětem

Celý rok 2017 se naši poradci, manažeři i další spolupracovníci, kteří chtějí přispět na dobrou věc, skládali ze svých příjmů na charitativní dar pro vážně nemocné děti z dětského hemato-onkologického oddělení 21B Fakultní nemocnice v Olomouci. Tento finanční dar jsme předali na našem vánočním setkání v Plumlově zástupkyni občanského sdružení Šance Olomouc.

V roce 2017 jsme v týmu Salve Finance vybrali a darovali krásných 160 000 Kč. Na tomto krásném činu se podíleli tito spolupracovníci Salve Finance a my jim za to tímto srdečně děkujeme:

Jana Ambrožová, Ivana Bělochová, Alena Denešová, Pavel Doubek, Jitka Dýčková, Robert Franc, Milada Hluchá, Jan Holý, Hana Löbelová, Jaroslava Mangová, Marek Podlaha, Jitka Provazová, Eduard Roba, Marek Rychlý, Martina Šimonková a majitel Salve Finance a.s. Petr Zapletal

Charitativní dar Salve Finance 2017

V roce 2016 jsme dětem darovali 120 tisíc Kč

Jako každý rok před Vánoci i v roce 2016 jsme předali náš charitativní dar. Během celého roku někteří spolupracovníci Salve Finance dobrovolně odkládají část svých příjmů stranou a právě tyto peníze pak před Vánoci darujeme na charitativní účely. V roce 2016 jsme vybrali a darovali krásných 120 000 Kč.

Na tomto chvályhodném činu se podíleli tito spolupracovníci Salve Finance a my jim za to tímto srdečně děkujeme:

Ivana Bělochová, Alena Denešová, Pavel Doubek, Robert Franc, David Gregor, Jitka Hájková, Milada Hluchá, Jan Holý, Alena Kučerová, Hana Löbelová, Jaroslava Mangová, Lukáš Marek, Sylvia Pelešová, Marek Podlaha, Jitka Provazová, Eduard Roba, Marek Rychlý, Martina Šimonková, Jaroslav Štorkán, Kamil Žák a majitel Salve Finance a.s. Petr Zapletal

Charitativní dar putoval stejně jako loni na dětské hemato-onkologickému oddělení 21B Fakultní nemocnice v Olomouci.

Dětem na tomto oddělení držíme palce, ať se co nejdříve uzdraví a mohou tak již ty příští Vánoce slavit doma se svými blízkými.

Charitativní dar Salve Finance 2016
Charitativní dar Salve Finance 2016
Charitativní dar Salve Finance 2016
Charitativní dar Salve Finance 2016
Charitativní dar Salve Finance 2016
Charitativní dar Salve Finance 2016
Charitativní dar Salve Finance 2016

Dar pro nemocné děti

Jako každý rok před Vánoci i v roce 2015 Salve Finance pomáhalo potřebným.

Dárek v podobě financí a hraček od nás dostalo dětské hemato-onkologickému oddělení 21B Fakultní nemocnice v Olomouci. Na tomto oddělení dělají velmi záslužnou a těžkou práci. Pomáhají zde dětem trpícím tak vážnými chorobami jako je například leukémie nebo jiná onkologická onemocnění.

Držíme jim i všem dětem na tomto oddělení palce, ať je jejich boj s nemocemi úspěšný a mohou se vrátit zpátky do běžného dětského života mimo ordinace a nemocnice.

Salve Finance pomohlo i v roce 2015
Salve Finance pomohlo i v roce 2015
Salve Finance pomohlo i v roce 2015

Kapka naděje od Salve Finance

Salve Finance - dar Kapka naděje 2014

Pomáhat těm, kteří to potřebují, se pro nás v Salve Finance stalo již tradicí. V roce 2014 od nás dostal nadační fond Kapka Naděje více než 100 tisíc Kč.

Tyto i další finance putují z fondu Kapka naděje zejména na koupi lékařských přístrojů a vybavení určeného pro léčbu a péči o vážně nemocné děti.