Jitka Dýčková - vedoucí back office společnosti Salve Finance

Finanční poradci potřebují svůj čas věnovat svým klientům a výchově svých týmů. Nemohou ho ztrácet vykazováním svých výsledků, řešením provizí nebo sledováním změn legislativy. Já jim to umožňuji. Poskytuji jim v Salve Finance potřebné zázemí, oporu, pomoc a kontrolu.

Jitka Dýčková

vedoucí back office společnosti Salve Finance

O Jitce Dýčkové

Vždycky jsem si přála pracovat ve firmě, kde své nejbližsí spolupracovníky budu považovat za své přátele a skoro členy své rodiny a budu se na ně moct spolehnout. A přesně tak se citím v Salve Finance. Nepracuji jako finanční poradce, ale jsem vedoucí back office - jsem pravá ruka poradců, styčný důstojník s vedením a s finančními, regulačními a dozorčími institucemi.

Finanční poradenství v podání solidní firmy jako je Salve Finance není žádná divoká džungle bez pravidel. To s sebou nese plnění řady legislativních povinností, zajištění řádné smluvní dokumentace a odborné způsobilosti vše poradců, řádné vykazování informací dozorčím orgánům a samozřejmě dohodnutou a včasnou výplatu všech provizí. Jedině tak se dá dělat finanční poradenství poctivě ve vztahu ke klientům i poradcům. A přesně tak to je v Salve Finance. 

Ozvěte se mi

Pomáhám finančním poradcům s tím, aby měli v Salve Finance potřebné zázemí a dostatek času a klidu na svou práci.

Volejte nebo pište

+420 582 337 710

dyckova@salvefinance.cz

Kde najdete centrálu Salve Finance

Sádky 4, Prostějov