Pořiďte si lepší bydlení

Hypoteční úvěry, stavební spoření, účelové půjčky

Bydlet v příjemném prostředí, kde se člověk cítí dobře, patří mezi základní lidské potřeby a přání.

Splnit přání v oblasti bydlení Vám pomůže stále oblíbenější hypoteční úvěr nebo úvěr ze stavebního spoření. Chcete přece bydlet v hezkém prostředí už teď a ne až v důchodu nebo až si na to našetříte? Při rozhodnutí vzít si jakýkoliv úvěr je vhodné záměr do detailů promyslet a ideálně ho probrat s odborníkem.  

Naši finanční poradci Vám poradí s volbou vhodného druhu financování. Pomohou také s optimálním nastavením parametrů úvěru tak, abyste si příliš nezatížili svůj měsíční rozpočet a zároveň zaplatili co nejméně na úrocích. Buďte si jistí, že s námi dostanete lepší podmínky než Vám nabízí Vaše banka.

Naši finanční poradci jsou v oblasti těchto produktů vázanými zástupci společnosti Gepard Finance a.s., IČ 25973843, která se na zprostředkování úvěrů léta specializuje.

 

Nechte si poradit, jak financovat svoje lepší bydlení

  • hypoteční úvěry a americké hypotéky
  • úvěry ze stavebního spoření
  • spotřebitelské úvěry na koupi a rekonstrukci bydlení

Individuálně vybereme vhodný úvěr pro Vás a Vaše plány

Jsme nezávislí a naše služby jsou pro vás zdarma

Poradkyni ze Salve Finance mi doporučil spolužák. Můj požadavek bylo řešit financování stavby domu. Na první schůzce jsme probrali všechny moje požadavky a na další schůzku jsem již měl přichystánu kompletní nabídku na hypotéku, zajištění mého pojištění včetně pojištění stavby a její vinkulace.

Finanční poradkyně mi v bance dohodla výbornou úrokovou sazbu a odhad zdarma, rychle zařídila vinkulaci a podání na úřadě. Nemusel jsem se o nic starat. S podobnými službami a servisem jsem se nesetkal. Určitě doporučím její práci ve svém okolí.

Michal B.
Chcete také pomoci s financováním Vašich plánů na nové bydlení? Ozvěte se nám ještě dnes.

Napište nám