Robert Franc - regionální ředitel společnosti Salve Finance

Díky práci finančního poradce v Salve Finance si průběžně plním svoje sny - cestování, auto, bydlení. A hlavně mám zároveň dost času na svou rodinu.

Robert Franc

ve společnosti Salve Finance od roku 2011

O Robertovi Francovi

Ke spolupráci se Salve Finance jsem se dostal v roce 2011. A jsem za to velmi rád. Díky práci finančního poradce v Salve Finance si dokážu plnit svoje sny a cíle. Mohu dělat co mě baví. A díky volnosti pracovní doby si mohu dělit čas mezi práci a rodinu přesně podle mých představ. Což je obrovský rozdíl oproti mojí bývalé profesi.  

Při práci s klienty jim nejraději pomáhám s investicemi, dokážu ale samozřejmě pomoci také s pojištěním nebo financováním nového bydlení. Finanční poradce musí mít komplexní znalosti a umět dobře poradit s jakoukoliv oblastí financí. Hlavní je vždy spokojený klient, který se vrací. 

Postupně jsem se specializoval také na budování týmu a nábor nových poradců, abych tuto cestu svobodného a velmi perspektivního povolání ukázal i dalším lidem. Svůj tým finančních poradců buduji v Karlovarském kraji a i Vy se můžete stát jeho dalším členem.

Ozvěte se mi

Pomáhám lidem s investicemi, pojištěním a financemi a buduji tým finančních poradců v regionech Karlovy Vary, Sokolov, Cheb a okolí.

Volejte nebo pište

+420 774 066 492

franc@salvefinance.cz

Kde najdete mě a můj tým

Bělehradská 4, Karlovy Vary
(více info o pobočce)