Milada Hluchá - regionální vedoucí společnosti Salve Finance

Svých dlouholetých zkušeností ve všech oblastech finančního trhu využívám ve prospěch svých klientů. Šetřím jim čas, peníze a předávám aktuální informace.

Milada Hluchá

ve společnosti Salve Finance od roku 2005

O Miladě Hluché

Finančnímu poradenství se věnuji již od roku 1994 a z toho od roku 2005 ve společnosti Salve Finance. Svých dlouhodobých zkušeností využívám ve prospěch klientů - občanů i firem. Šetřím jim čas, peníze a předávám aktuální informace tak, aby byli dlouhodobě spokojeni a zabezpečeni podle svých požadavků, momentálních potřeb a platné legislativy.

Moje práce je různorodá a zajímavá, ale také hodně zodpovědná. Proto investuji do svého vzdělávání, abych měla správné informace, platné licence a mohla dlouhodobě pomáhat najít finanční řešení svým klientům. Jsem ráda, že se mi splnil můj dětský sen a že se na mě mohou klienti spolehnout.

Co o ní říkají klienti

Paní Hluchou mi doporučil spolužák. Můj požadavek bylo řešit financování stavby domu. Na první schůzce jsme probrali všechny moje požadavky a na další schůzku jsem měl kompletní nabídku pro hypotéku, zajištění mého pojištění včetně pojištění stavby, vinkulace.

Paní Hluchá mi v bance dohodla výbornou úrokovou sazbu a odhad zdarma, rychle zařídila vinkulaci a podání na úřadě. Nemusel jsem se o nic starat. S podobnými službami a servisem jsem se nesetkal. Určitě doporučím její práci ve svém okolí.

Michal B.

Obrátil jsem se na paní Hluchou s požadavkem pojištění našeho „paneláku“, kde jsem předsedou SVJ. Z nabídky několika možností jsme si vybrali nejvhodnější. To se také potvrdilo, když jsme po několika letech měli pojistnou událost. Asistence a komunikace s pojišťovnou proběhla rychle a k naší spokojenosti. Dokonce likvidátor pochválil správnost nastavení naší smlouvy, protože nám paní Hluchá nedoporučila jen základní rizika, ale rozšířenou verzi včetně odpovědnosti. To se vyplatilo.

Václav T.

Ozvěte se mi

Pomáhám lidem s osobními, rodinnými i firemními financemi v regionech
Vodňany, Strakonice, Písek, Blatná, Prachatice, České Budějovice a okolí

Volejte nebo pište

+420 603 269 130

hlucha@salvefinance.cz

Kde mě najdete

Jiráskova 116 (budova polikliniky 3.patro), Vodňany

Milada na LinkedIn