Jan Holý - vedoucí týmu společnosti Salve Finance

Díky práci, kterou mám, nemusím koukat v krámě na ceny, mohu každý víkend někam na výlet a 2x ročně na dovolenou. A kromě toho jsem zde potkal řadu super lidí.

Jan Holý

ve společnosti Salve Finance působí již od roku 2009

O Honzovi Holém

Do oboru financí jsem přišel z úplně jiné branže, byl jsem kuchařem. A musím říct, že to byl krok velmi dobrým směrem. Jak říká moje oblíbené motto od Petera Krištofoviče (zakladatel a majoritní akcionář skupiny Salve SK): „Buď chceš, anebo nechceš. Ostatní jsou kecy!“

Což také skvěle popisuje mou cestu k úspěšné kariéře poradce. Tato cesta nebyla snadná, musel jsem na sobě hodně pracovat, vzdělávat se a získat nové dovednosti, ale podařilo se mi uspět a nastartovat kariéru, které bych se jen těžko dočkal v kuchyni. Musel jsem „jen“ chtít.

A co je na této práci tak úžasného? Jsem pánem svého času, mohu si práci a volný čas rozvrhnout podle svého, žádné směny ani harmonogramy. Díky této práci nemusím v krámě koukat na ceny, mohu každý víkend vypadnout někam na výlet a dvakrát ročně si dopřát dovolenou. I v „práci“ jsem spokojený, poznal jsem v Salve super lidi a s nimi se účastním super firemních akcí.

Ještě jako kuchař jsem vždy záviděl lidem, kteří přišli do nóbl restaurace, kde jsem vařil, bavit se se svojí firmou. Teď díky Salve Finance jsem již na druhé straně a takových akcí se účastním jako host.

Úspěch, kariéru a spokojený život může mít každý, bez ohledu na profesi nebo vzdělání. Záleží pouze, zda chce nebo nechce (protože ostatní jsou kecy). Takže pokud chcete, neváhejte a zkuste to jako já v Salve Finance

Ozvěte se mi

Pomáhám klientům s jejich financemi i poradcům s jejich kariérou po celé České republice. Mojí základnou, kde mám i kancelář, jsou Teplice.

Volejte nebo pište

+420 777 659 513

holy@salvefinance.cz

Kde najdete mě a můj tým

Karoliny Světlé 1792/4, Teplice