Irena Jechová - regionální vedoucí společnosti Salve Finance

Na práci finančního poradce mě baví především komunikace s lidmi a velká různorodost mé každodenní činnosti. V Salve se k tomu přidává i velmi přátelská a kamarádská atmosféra napříč celou společností.

Irena Jechová

v Salve Finance od roku 2013

O Ireně Jechové

Ve finančím sektoru sice působím od roku 2004, ale až od roku 2013 ve společnosti, kde vše dává smysl, kde je propracovaný systém, kde je přátelská atmosféra a možnost přímého kontaktu s vedením a kde navíc dostávám velmi zajímavé finanční ohodnocení včetně následných provizí. Jedná se o společnost Salve Finance.

Příchodem do této společnosti jsem získala velkou analytickou a produktovou oporu a množství internetových nástrojů, které mi ulehčují práci. Já se tak mohu plně věnovat svým klientům a odvádět nadstandartně kvalitní služby, poskytovat jim objektivní informace z celého spektra finančního trhu a pomáhat jim dělat správná a pro ně výhodná finanční rozhodnutí.. 

Díky Salve je moje práce i mým koníčkem. Stala jsem se finančně nezávislá a mohu se věnovat i mému dalšímu koníčku, kterým je cestování. Přidejte se také a nebudete litovat. Jsem přesvědčena, že neznám lepší cestu k lepší životní úrovni, finanční svobodě a spokojenému životu, než je Salve Finance.

Co o ní říkají klienti

Naposledy jsem s paní Jechovou ze Salve Finance uzavírala Rodinného právníka (pojištění právní ochrany) a už jsem ho 3x využila. Jsem spokojená, protože mi vždy dobře poradili a dostala jsem zpět peníze např. od cestovní kanceláře, kde jsem reklamovala dovolenou, která neodpovídala tomu, co CK nabízela a co jsem zaplatila. Nejdříve mě CK odbyla, že mi žádné peníze nevrátí, ale když jim přišel dopis od mého Rodinného právníka z pojišťovny, tak mi vrátili 24 000 Kč.

Paní Jechové jsem již dala doporučení na většinu mých přátel a jsem za to moc ráda, protože všichni jsou s jejími službami nadmíru spokojeni a zejména s jejím profesionálním a především lidským přístupem.

Vlasta Skarlandtová

Ozvěte se mi

Pomáhám lidem s osobními, rodinnými a firemními financemi a vedu týmy finančních poradců v regionech Praha a střední Čechy.

Volejte nebo pište

+420 734 263 144

jechova@salvefinance.cz

Kde najdete mě a můj tým

Prosecká 817/82, Praha
(více info o pobočce)

Irena na LinkedIn