Představení nové knihy Hory a nekonečno

Přihláška zde:

Vyplnění přihlášky a emailové adresy je nutné pro případ, kdyby nám COVID zabránil konání akce, abychom Vám mohli zaslat e-mail s novým termínem akce. Děkujeme za pochopení.

Odesláním přihlášky souhlasíte se zpracováním Vámi zadaných osobních údajů společností Salve Finance, a.s., a rovněž tímto souhlasíte s věřejným použitím foto, audio a video materiálů vytvořených během konání této akce.

Kontaktní osoba

V případě dotazů prosím kontaktujte zástupce Salve Finance pana Pavla Doubka na telefonním čísle +420 721 727 444 nebo emailové adrese doubek@salvefinance.cz.

 

Popis akce

Zveme Vás na příjemné společné setkání spojené s představením nové knihy Hory a nekonečno – o pěší cestě Viktorky Hlaváčkové přes Kavkaz. Součástí je přednáška Viktorky o cestě z Gruzie do Ázerbájdžánu. V úvodu Vás seznámíme s tím, proč je i nám Gruzie velmi blízká.

www.ultraviktorka.net

Podpořili jsme Viktorčinu knihu příběhů z dálkového treku přes Kavkaz. Viktorka Vám povypráví, jak se vyrovnat s pozorností, kterou osamocená žena na cestách vzbuzuje, se strachem, nepřízní počasí a byrokracií, jež právě v těch nejodlehlejších místech může být největší překážkou. V knize jsou zachyceny rozhovory s obyvateli hor, jejich pestré osudy i příběh samotné autorky a její vnímání světa, které se s časem stráveným každodenní chůzí v odlehlých horách proměňuje.

KDY?

Původně plánovaný termín (středa 25.11.2020) je vzhledem k aktuální situaci COVID odložen. O novém termínu Vás budeme včas informovat e-mailem, a proto je důležité, abyste se zaregistrovali a my Vám mohli informaci o novém termínu poslat. 

KDE?

Wellness Hotel STEP, Malletova 1141/4, Praha 9, GPS 50.1016578N, 14.4845867E (odkaz na Google Maps zde)

VSTUP ZDARMA, parking volný

Registrovat se >>