Představení knihy Hory a nekonečno

Na přednášku Vás srdečně zve přímo Viktorka, a to z vrcholků rumunských hor na své aktuální cestě.  

Zveme Vás na příjemné společné setkání spojené s představením knihy Hory a nekonečno – o pěší cestě Viktorky Hlaváčkové přes Kavkaz. Součástí je přednáška Viktorky o cestě z Gruzie do Ázerbájdžánu. V úvodu Vás seznámíme s tím, proč je i nám Gruzie velmi blízká. 

Podpořili jsme Viktorčinu knihu příběhů z dálkového treku přes Kavkaz. Viktorka Vám povypráví, jak se vyrovnat s pozorností, kterou osamocená žena na cestách vzbuzuje, se strachem, nepřízní počasí a byrokracií, jež právě v těch nejodlehlejších místech může být největší překážkou. V knize jsou zachyceny rozhovory s obyvateli hor, jejich pestré osudy i příběh samotné autorky a její vnímání světa, které se s časem stráveným každodenní chůzí v odlehlých horách proměňuje.

KDY?

Úterý 19.10.2021 od 18 do 21 hodin

KDE?

Wellness Hotel STEP, Malletova 1141/4, Praha 9, GPS 50.1016578N, 14.4845867E (odkaz na Google Maps zde)

VSTUP ZDARMA

Registrovat se >>

PARKING VOLNÝ

Parkování zdarma (nově sice v hotelu STEP zavedli poplatek 250 Kč, ale my pro Vás dohodli bezplatný parking). Postačí pokud uvedete, že jedete na akci SALVE

MOŽNOST UBYTOVÁNÍ

V případě vašeho zájmu o ubytování je cena za dvojlůžkový pokoj STANDARD 1490 Kč/noc (včetně snídaně). Pokud chcete ubytování využít, tak objednávku prosím pošlete na e-mail obchod@hotelstep.cz a uveďte kód SALVE

POČET MÍST OMEZEN

Z tohoto důvodu je nutná registrace zájemců o účast na této akci. Registraci provedete snadno pomocí formuláře níže nebo na kontaktních údajích Pavla Doubka.  

Vyplnění přihlášky a emailové adresy je nutné pro případ, kdyby nám COVID opět zabránil konání akce, abychom Vám mohli zaslat e-mail s novým termínem akce. Děkujeme za pochopení.

Odesláním přihlášky souhlasíte se zpracováním Vámi zadaných osobních údajů společností Salve Finance, a.s., a rovněž tímto souhlasíte s věřejným použitím foto, audio a video materiálů vytvořených během konání této akce.

Kontaktní osoba

V případě dotazů prosím kontaktujte zástupce Salve Finance pana Pavla Doubka na telefonním čísle +420 721 727 444 nebo emailové adrese doubek@salvefinance.cz.

 

 

Dárky a zvýhodnění pro účastníky Klientského dne

A) Balíčky knihy Hory a nekonečno za zvýhodněnou cenu

  • Balíček dvou knih (Hory a nekonečno od Viktorky Hlaváčkové a Beer with Travel - Transsibiřská magistrála) za cenu 500 Kč (odkaz zde). 
  • Balíček knihy Hory a nekonečno s pánským/dámským trikem s motivem Hory a nekonečno za 500 Kč (odkaz zde). 
  • Balíček knihy Hory a nekonečno se zemní čapkou s motivem Hory a nekonečno za 400 Kč (odkaz zde). 

B) Sleva na hodinky ze dřeva a další zboží TimeWood

Dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč na dřevěné hodinky, které si můžete sami sestavit. Při objednávce vložte unikátní kód 9ZYEEZ4V

Dárkový poukaz na slevu 20% na ostatní zboží (dřevěné brýle, doplňky). Při objednávce vložte unikátní kód 97J19HZD

C) Vstup do lanového parku Klíny ZDARMA při zakoupení vstupenky na ZIPLINE

Při zakoupení 1 jízdy na ZIPLINE Klíny (Celková délka 2,2 km. První zipline na světě, která používá elektromotorovou kladku. 5. nejdelší v Evropě a 20. nejdelší na světě) získáváte vstup do Lanového parku ZDARMA. Pro uplatnění stačí sdělit na pokladně heslo „Viktorka“

 

Registrovat se >>