Zabezpečení příjmů

aneb Už jste si představili: Co by, kdyby…?

Člověk si umí velmi dobře představit, co by dělal, kdyby vyhrál v loterii velkou sumu peněz. Má do detailu rozvrženo, co by s nimi udělal, co koupil, kam se jel podívat. Už méně si však představuje, jak by to v jeho životě vypadalo, kdyby kvůli nenadálé situaci vydělávat nemohl a o příjmy přišel.

Kdo bude živit a šatit rodinu?...

...Kdo zaplatí splátky na hypotéku, elektřinu, leasing? Kdo se postará o školné, koníčky a dovolené? Kdo naspoří dětem, aby byl jejich start do života lehčí?

Otázek je dost. A kde je odpověď? Ve správném zabezpečení příjmů.

 

Vaše tělo a mysl je Váš pracovní nástroj

Pro někoho je důležitější hlava, pro někoho ruce, nohy, někdo se neobejde bez hlasu, jiný zase bez bezchybného sluchu. Zabezpečení příjmů slouží k tomu, aby Vám kompenzovalo jejich výpadek, kdy je Vaše tělo nebo duše, Váš pracovní nástroj, dočasně nebo trvale „vyřazen z provozu“.

Trendem v dnešní době je především krytí tzv. velkých rizik, tj. dlouhodobé invalidity, trvalých následků úrazu, smrti a závažných onemocnění. Řeší opravdu fatální důsledky nemocí nebo úrazů a nastavení těchto rizik na dostatečné krytí by mělo být prioritou Vašeho pojištění. Velká rizika neřeší každé „bebíčko“.

Na menší škody by měl mít člověk spíše finanční rezervu. Pokud ji však nemá v dostatečné výši i tyto případné škody je možné mít dobře zabezpečené. Na menší škody jsou v pojistkách k dispozici denní dávky v případě pracovní neschopnosti, léčení úrazu nebo hospitalizace.

A co Vy? Máte dostatečně řešenu otázku: Co by kdyby?

Chcete dokonale ochránit sebe, svoje příjmy a tedy i svou rodinu? 

TAK KLIKNĚTE SEM