Zhodnocení peněz

aneb Jak pracují peníze pro Vás?

Jste zaměstnáni, podnikáte nebo jiným způsobem pracujete. Pracujete nejen pro své uspokojení a naplnění, ale také pro získání Vaší odměny, Vašich peněz. To je přeci jasné.

Pracujete pro peníze, ale jak pracují Vaše peníze pro Vás?

Vaše vydělané peníze mohou pracovat 2 způsoby:

  • Prvním je pravidelné odkládání a tvorba finanční rezervy.
  • Druhým je vytvořenou rezervu správně zhodnocovat. Důležitá je správná volba typu produktu a také správné načasování, abyste měli své úspory k dispozici ve chvíli, kdy je plánujete potřebovat.

 

Kde máte své úspory Vy?

Máte je uložené pěkně v teplíčku na bankovním účtu? Za nulové zhodnocení a mnohdy ještě s poplatky? Dle statistik vyplývá, že tam leží více než 1,2 bilionu Kč z úspor českých domácností.

V Salve Finance Vám dokážeme vybrat vhodné produkty přesně pro Vás a Vaše plány.

Roční výnos až 7 %

U pravidelných investic nezůstáváme jen u spořících účtů nebo podílových fondů. Umíme pro Vás zprostředkovat i přímé nákupy akcií exkluzivních evropských a amerických značek. Potřebujete-li naspořené rezervy zajímavě zhodnotit, dokážeme Vám nabídnout unikátní možnosti investic, ke kterým se běžně nedostanete. Nabízíme zajímavé investice do privátních emisí dluhopisů, do developerských projektů nebo třeba do private equity fondů a fondů rizikového kapitálu. U některých produktů jsme dokonce schopni nabídnout Vám garantovaný roční výnos.

Že investicím moc nerozumíte, ale zajímá Vás, co lze učinit právě s Vašimi úspory?

Nebo naopak, jste již zběhlí investoři a zajímají Vás detaily konkrétních investičních příležitostí?

Zajímá Vás, jak získat garantované zhodnocení 7 % ročně.

TAK KLIKNĚTE SEM