Jaroslava Mangová - obchodní vedoucí společnosti Salve Finance

Že se budu pohybovat ve finančním poradenství, by mě ani ve snu nenapadlo. A hle. Já se našla! Jsem samostatná, nezávislá a úspěšná. Jsem paní svého času i činů a má práce je mým koníčkem.

Jaroslava Mangová

v Salve Finance od roku 2014

O Jaroslavě Mangové

V roce 2012 jsem byla nucena najít si novou práci. Že bych se pohybovala v oboru finančního poradenství, mě předtím ani ve snu nenapadlo. A hle. Já se našla! Jsem samostatná, nezávislá a úspěšná. Jsem paní svého času i činů. A má práce je mým koníčkem.

Druhým zlomem bylo, když jsem v roce 2014 změnila poradenskou společnost a přišla do Salve Finance. Díky tomu začala úžasná etapa mého života, kterou rozvíjím a buduji, jsem hrdá na svou práci a našla jsem se v ní. Poznala jsem skvělou partu lidí, kolegů na jedné straně a klientů na straně druhé.

Snad ještě více, než pomáhat klientům hledat nejvhodnější pojistné a finanční produkty, mě uspokojují a duševně obohacují radost a úspěchy mých kolegů z týmu.

Co o ní říkají klienti

Dosud jsme s manželkou pili kafe, dalo se pít, chutnalo nám. Ale od té doby, co jsme poznali Vás s vaším přístupem ke klientovi, k jeho potřebám, diskrétností, trpělivostí, ochotou a pochopením, ochutnali jsme pravou 100 % Arabicu, zjistili jsme, že jsme dosud pili jen náhražku kávy, kterou už nikdy pít nebudeme.

pan Václav z Chomutova takto metaforicky popisuje svou spokojenost po přechodu od finančního poradce jiné společnosti
 

Před 4 roky se mi stal úraz, poranil jsem se flexou a pojišťovna mi tehdy odmítla vyplatit jakékoliv plnění. Od té doby jsme neměl na pojišťovny a pojišťováky jediné slušné slovo. Rok po té mě ale oslovila paní Jaroslava Mangová ze Salve a přesvědčila mne, že se na to se mnou ještě jednou podívá.

Prostudovala si mou starou smlouvu, se kterou neměla nic společného, a napsala se mnou odvolání do pojišťovny. A světe div se! Pojišťovna svoje stanovisko přehodnotila a poslala mi plnění 8 500 Kč. Nebýt Jaroslavy, vůbec netuším, že se mohu odvolat. Od té doby řeším pojištění jedině s ní.

Josef Svoboda

Ozvěte se mi

Pomáhám lidem s osobními, rodinnými a firemními financemi a vedu týmy finančních poradců v Ústeckém kraji - zejména na Chomutovsku, Lounsku, Mostecku a Žatecku.

Volejte nebo pište

+420 725 570 797

mangova@salvefinance.cz

Kde najdete mě a můj tým

Příční 26/2, Chomutov

Jaroslava na LinkedIn