Zdeněk Mrázek - obchodní ředitel společnosti Salve Finance

Dříve jsem pracoval pro velkou makléřskou společnost. Vztahy a přístup tam byly velmi neosobní. A přestože jsem byl jeden z nejúspěšnějších obchodníků, ke kontaktu s vedením jsem se nedostal. Salve Finance je přesný opak a já jsem nadšený, že jsem do něj přišel. 

Zdeněk Mrázek

ve společnosti Salve Finance od roku 2012

O Zdeňkovi Mrázkovi

Do Salve Finance jsem přišel na doporučení kamarádů poradců. Dříve jsme pracoval ve velké makléřské společnosti, ale nebyl jsem zde spokojený se vztahy a pracovní atmosférou. Patřil jsem tam sice k nejlepším a přesto jsem se nikdy nedostal do přímého kontaktu s vedením společnosti. 

Salve Finance je přesným opakem. Jedná se spíše o menší, takovou rodinou, společnost, kde je užší vztah mezi poradci a vedením. Díky tomu mohu lépe ovlivňovat fungování společnosti a její směřování. V Salve Finance fungují vztahy perfektně navzájem mezi poradci i s vedením. Troufnu si říct, že naše vztahy jsou až kamarádské.

Nebudu zastírat, že kromě vztahů je pro mě zajímavé také nadprůměrné finanční ohodnocení, které za svou práci získávám. A to i ve srovnání s velkou makléřskou společností. Pokud jste komunikativní a jste dobrým obchodníkem, měli byste tuto práci vyzkoušet. Stačí chuť učit se a pracovat na sobě, zbytek už Vás naučíme.

Ozvěte se mi

Pomáhám lidem s osobními, rodinnými a firemními financemi a vedu týmy finančních poradců v regionech Chomutov, Liberecký kraj a Ústecký kraj.

Volejte nebo pište

+420 608 330 388

mrazek@salvefinance.cz

Kde najdete mě a můj tým

Puchmayerova 114, Chomutov

Zdeněk na LinkedIn