Dejte si finance do pořádku

s osobním finančním auditem

Nevyhazujete někde peníze zbytečně oknem? Nešetříte na nepravém místě? Neleží Vaše peníze zbytečně ladem?

Náš finanční poradce s Vámi bezplatně projde všechny Vaše stávající finanční produkty a Vaše plány do budoucnosti a doporučí Vám, co změnit. Zbytek je už na Vás. Tato kontrola osobních financí je nezávazná, nemusíte nic uzavírat ani nic platit.    

Správně nastavené osobní, rodinné a firemní finance jsou základem Vašeho spokojeného života a budoucnosti bez nepříjemných překvapení.

Nechte si vyšetřit svoje finanční zdraví od odborníka

Jsme nezávislí a naše služby jsou pro vás zdarma

Při prvním setkání jsme společně s finančním poradcem Salve Finance provedli můj rodinný i firemní finanční audit. Díky němu jsme našli výrazné úspory spojené s pojištěním soukromých i firemních aut (úspora 50%) a nemovitostí (úspora 30%). A od té doby již 8 let průběžně řešíme se Salve Finance všechny naše záležitosti týkající se pojištění.

Marek Pořízka

Na Ivanu Bělochovou ze Salve Finance jsme dostali doporučení a obrátili jsme se na ní kvůli pojištění zdravotní pomůcky. To nám zajistila. Zároveň s námi prošla všechny naše pojistky a doporučila nám pojištění domácnosti a odpovědnosti, které jsme vůbec neměli. Také nám doporučila novou banku, u níž neplatíme žádné poplatky. Šetříme nejen peníze, ale i svůj čas. Jsme rádi, že máme člověka - poradkyni, na niž se můžeme kdykoliv obrátit s žádostí o pomoc.

manželé Lebruškovi
Chcete také pomoct dát Vaše finanční produkty do pořádku? Ozvěte se nám ještě dnes.

Napište nám