Lukáš Pavlík - obchodní vedoucí společnosti Salve Finance

Na práci v Salve Finance oceňuji zejména neobyčejný a přátelský přístup vedení k poradcům. A také to, že je upřednostňována kvalita nad kvantitou.

Lukáš Pavlík

ve společnosti Salve Finance od roku 2012

O Lukáši Pavlíkovi

Svou kariéru v Salve Finance jsem zahájil v roce 2012. Ve svém minulém zaměstnání jsem také pracoval přímo s klienty, ale jelikož se jednalo o práci ve velké plynárenské společnosti neměl jsem příliš mnoho možností, jak lidem skutečně pomoct. Naopak jako poradce v Salve Finance pomáhat mohu a dělám to každý den.

Baví mě lidem ukazovat, jak hospodařit s penězi a jak se zabezpečit proti nenadálé události či propadu jejich příjmů. Z tohoto důvodu jsem se také specializoval na segment investic a úrazového pojištění. Vždy ke svým klientům přistupuji s ohledem na jejich potřeby a mám k nim vřelý lidský přístup.

Díky tomu, že je v Salve neobyčejné a přátelské vedení, nedochází zde k časté fluktuaci poradců a před jejich kvantitou je upřednostňována kvalita. Kvalitní poradce = kvalitně odvedená práce = spokojený klient. Říkám rád: „Kdo Salve nezkusí, neuvěří.

Ozvěte se mi

Volejte nebo pište

+420 724 880 400

pavlik@salvefinance.cz

Kde mě najdete

Sádky 1615/4, Prostějov