Zbyněk Pavloň - obchodní vedoucí společnosti Salve Finance

Negativní ohlasy ze strany rodiny i přátel, které jsem slýchal ve svých začátcích, se vytratily a všichni mi fandí. Vidí totiž, kam jsem to dotáhl a že jde o atraktivní a poctivou práci, ve které si dobře vydělávám a zároveň mám čas na rodinu a svoje koníčky.

Zbyněk Pavloň

ve společnosti Salve Finance od roku 2003

O Zbyňkovi Pavloňovi

Psal se rok 2003, mně bylo 22 let a právě jsem se vrátil z USA. Přemýšlel jsem, jakým směrem se chci v životě vydat. Náhoda nebo osud, jak chcete, mi tehdy do cesty přivedl Tomáše Veselého, který už práci poradce v Salve Finance dělal 2 roky a který mi nabídl, ať to jdu také zkusit. Budu upřímný, začátky tehdy nebyly jednoduché.

V té době jsme nabízeli pouze jeden produkt a neměli jsme žádné sofistikované postupy ani nástroje. Člověk se prostě zvedl a chodil nebo jezdil po lidech a schůzkách. Díky časové a finanční náročnosti jsem často v prvních měsících končil v minusu. Rodina tehdy nebyla mé volbě nakloněna. Tlačili na mě, ať si najdu „normální“ práci v kanceláři, že „pojišťováků“ je plno. Nezviklalo mě to, protože jsem zjistil, že každodenní kontakt s lidmi a tato práce mě baví a naplňují.

Dnes se již negativní ohlasy ze strany rodiny i přátel vytratily a všichni mi fandí. Vidí totiž, kam jsem to dotáhl a že jde o atraktivní a poctivou práci, ve které si dobře vydělávám a zároveň mám čas na rodinu a svoje koníčky. V roce 2008 jsem si otevřel v Moravské Třebové vlastní kancelář a zde funguji dodnes. 14 let po svých těžkých začátcích.

Za ty roky pokročilo neuvěřitelně i celé Salve Finance. Začátky pro poradce jsou teď daleko jednodušší. Portfolio Salve Finance nyní čítá desítky různých finančních produktů od pojištění, přes spoření a investice až k úvěrům a hypotékám. To vše navíc s plnou podporu analytického týmu. Moderní nástroje, které usnadňují poradci práci tak, že šetří denně několik hodin času, že může smlouvy uzavírat online a naplno se věnovat klientům a nikoliv administrativě. Moderní callcentrum zase poradci usnadňuje telefonní domlouvání schůzek s klienty.

A obava z toho, že jako nováček budete v počátcích „v minusu“? Tato doba je také pryč. Salve Finance nabízí novým poradcům v prvních 3 měsících garantovaný příjem. Takže se v klidu a naplno můžete věnovat vzdělávání se v produktové i obchodní oblasti. O tom se mi v roce 2003 mohlo leda zdát. Pokud aktuálně hledáte v životě nový směr, zkuste se vydat na stejnou cestu jako já, vím z vlastní zkušenosti, že toho nebudete litovat.

Ozvěte se mi

Pomáhám lidem s osobními, rodinnými i firemními financemi v regionu Moravské Třebové a okolí.

Volejte nebo pište

+420 775 775 016

pavlon@salvefinance.cz

Kde najdete mě a můj tým

nám. T. G. Masaryka 109/2, Moravská Třebová
(více info o pobočce)