Marek Podlaha- regionální ředitel společnosti Salve Finance

Můj životní styl je o nezávislosti a svobodě. Mít možnost určovat si své pracovní tempo, mít kontrolu nad rozvrhem svého pracovního dne a k tomu poznávat zajímavé lidi, mé klienty, mi z mé práce dělá radost.

Marek Podlaha

regionální ředitel společnosti Salve Finance

O Markovi Podlahovi

Šest let si plním svůj sen o tom být vlastním pánem.

Dříve jsem podnikal sám na sebe a vím, jak náročné takové podnikání může být. Musíte se starat o spoustu věcí a také jste na většinu věcí sami. Nebyly to pro mě jednoduché časy a hodně jsem zvažoval, jak dál. Sice jsem podnikal, ale tak úplně vlastním pánem jsem nebyl. Spíš otrokem různých povinností. Tehdy jsem potkal majitele firmy Salve Finance Petra Zapletala, který mi nabídl zajímavý systém spolupráce v branži finančního poradenství.

Petr Zapletal mi ukázal jak se osvobodit. Změnil jsem sice obor podnikání, musel jsem se naučit mnoho nových věcí, ale to mi přineslo znovu radost z práce. Denně poznávám zajímavé lidi. Pořád se učím něco nového. Nemám prostor zakrnět. Každý den je jiný.

Rutina je pro mě neznámé slovo. Má práce je různorodá a díky tomu zábavná.

A co víc si mohu přát než dobře placenou a zábavnou práci?

Co o něm říkají klienti

Při prvních setkáních jsme našli výrazné úspory spojené s pojištěním soukromých i firemních aut (50%) a nemovitostí (30%). A od té doby spolu již 8 let průběžně řešíme všechny záležitosti týkající se pojištění.

Prakticky to dnes už funguje tak, že já ráno zavolám nebo mailem pošlu požadavek a odpoledne podepisuji smlouvu. A kolikrát ani požadavek nepošlu a odpoledne podepisuji taky, protože Marek sám nabídne kvalitativně i finančně lepší řešení toho, co už máme spolu uzavřeno. Díky Markovi nešetřím jen peníze, ale i svůj čas.

Marek Pořízka

S Markem Podlahou jsme se setkali proto, že děti dorostli do „sportovního“ věku a my je se ženou chtěli pojistit „proti úrazu“. Už na první schůzce jsme si uvědomili, že pokud chceme klidně spát a mít zajištěno, že při nemoci nebo úrazu nás dospělých budeme mít peníze na běžné výdaje a chod domácnosti, musíme pojistit především sami sebe. Nyní jsme tedy velmi dobře pojištěni všichni, celá rodina. A když už jsme řešili všechny rodinné náklady a výdaje, všechny pojistky, úvěry, spoření, zjistili jsme, že můžeme snížit i náklady na pojištění majetku. A další měsíční úspory jsme získali refinancování spotřebitelského úvěru.

Dnes vím, proč je dobré mít dobrého rodinného finančního poradce, který zná celou rodinnou situaci. Já nemusím vždy vše vysvětlovat znovu a on řeší každý můj požadavek komplexně s ohledem na znalost našich potřeb i možností.

Filip Hoferek

Ozvěte se mi

Mám na starost region Prostějovsko, Přerovsko, Frenštátsko a Rožnovsko. Běžně za svými klienty cestuji. Specializuji se také na firemní zákazníky. Ať chcete nastartovat slibnou kariéru v Salve Finance nebo poradit s financemi, obraťte se na mě. Bude mi potěšením Vás poznat.

Volejte nebo pište

+420 735 799 279

podlaha@salvefinance.cz

Kde mě a můj tým najdete

Drozdovice 87, Prostějov

Marek na LinkedIn