Dnes se s vámi podělíme o skutečný příběh našeho dlouholetého klienta - pana M.

Co se mu stalo?

V roce 2015 se panu M. život během jedné vteřiny změnil. Během jedné ze svých oblíbených vyjížděk na motorce mu nedalo přednost auto jedoucí z vedlejší silnice a byla z toho vážná nehoda. Pan M. přišel ve svých 43 letech o pravou nohu v oblasti kolene a jeho pravá ruka je také těžce postižena a nemůže jí používat.

Jakmile se dostal z nejhoršího a byl propuštěn z nemocnice, přišel za naší poradkyní, aby společně vyřešili tuto pojistnou událost a on tak získal pojistné plnění, které mu náleželo z jeho úrazového pojištění. Pojistku měl nastavenou velmi dobře a pojištěn měl všechna důležitá rizika - trvalé následky, invaliditu, pracovní neschopnost, denní odškodné při úrazu i připojištění hospitalizace. Vzhledem k vážnosti úrazů měl získat z této pojistky velmi vysokou částku do začátku svého „nového“ života.

Co na to pojišťovna?

Za několik dní přišlo vyjádření z pojišťovny, kterému nemohl klient ani naše poradkyně se svými mnohaletými zkušenostmi uvěřit. Pojišťovna pojistné plnění úplně zamítla.

Na tyto případy jsme ale v Salve Finance dobře připraveni a proškoleni, a proto jsme panu M. ihned poradili celou záležitost předat do rukou s námi spolupracujících právníků, kteří se zabývají právě spory s pojišťovnami a vymáháním pojistného plnění. Jakmile vzniklou situaci začali řešit právníci, věci se daly poměrně rychle do pohybu. Po pár týdnech začaly chodit peníze z klientova rizikového životního pojištění a také z povinného ručení viníka nehody.

Už v tuto chvíli se jedná o odškodnění v řádu několika milionů korun, a to se pan M. nadále léčí a tudíž mu budou náležet ještě další plnění za dobu této léčby. To je pěkný rozdíl oproti nule, kterou chtěla původně pojišťovna vyplatit, co říkáte? „Obyčejný“ občan někdy prostě nemá dostatek informací, znalostí a pák k tomu, aby získal vše na co má právoplatný nárok.

Jsme velmi šťastní, že jsme pomohli zlepšit klientovu těžkou životní situaci alespoň po finanční stránce. Pan M. díky tomu bude moci ve svém věku 44 let pokračovat svůj život sice s postižením, ale alespoň nebude muset řešit finanční stránku svého života.

Pan M. o svém příběhu:

Když se mi stala osudná nehoda, byl jsem rád, že se mohu obrátit na svou poradkyni ze Salve Finance. Vůbec jsem neměl tušení, co budu dělat. Každý mi radil něco jiného a já byl dost zmatený.

Díky mojí poradkyni, jsem se po dohodě nechal zastupovat při jednáních s pojišťovnami právníky. Byť jsem tomu zpočátku moc nevěřil, tak se začaly dít zázraky a mně přicházely na účet postupně peníze na můj budoucí život, který chci i přes své postižení prožít.

Protože se pořád léčím, tak postupně budou ještě přicházet další peníze, které budu velmi potřebovat pro svou budoucnost.

Máte také problém získat pojistné plnění od své pojišťovny? Chcete si být jistí, že máte nastaveno vaše rizikové životní pojištění správně a dostatečně? Obraťte se na Salve Finance, rádi vám také pomůžeme.

Zaujal nebo pomohl vám náš článek, podělte se o něj s přáteli.