Přidejte se k nám

vychováváme úspěšné finanční poradce

Buďte úspěšní a splňte si své sny

Finanční poradenství má v České republice pošramocenou pověst - u klientů i u zájemců o tuto profesi. Mohou za to divoké začátky tohoto odvětví a neprofesionální poradenské společnosti, které vznikaly a zanikaly tak rychle, jako houby po dešti.

My v Salve Finance ale dobře víme, že finanční poradenství je poctivá a prospěšná práce, která dokáže klientům pomoci a poradcům zajistit úspěšnou a spokojenou kariéru.

Víme totiž, jaký je rozdíl mezi úspěšnými a neúspěšnými finančními poradci a jak vychovávat ty úspěšné. Zjistěte to také.

Zjistit rozdíl

Pavel Doubek - obchodní ředitel Salve Finance

Se Salve Finance spolupracuji již od roku 2008 a jsem za to rád, máme skvělý systém práce. Vyberte si Salve, vyplatí se to. Díky této spolupráci jsem dnes finančně zajištěný a má práce finančního poradce mi dělá radost.

Pavel Doubek - obchodní ředitel společnosti Salve Finance
ve společnosti působí již od roku 2008

PŘIDEJTE SE K NÁM A BUĎTE ÚSPĚŠNÍ

Kariéra v Salve Finance stojí za to

Neslibujeme Vám pečené holuby zadarmo do úst, ale poctivou spolupráci, mnohaleté zkušenosti a fungující systém. Můžete tak díky nám mít nadprůměrné příjmy a dokonce si vybudovat pasivní příjem. A nejen to. Důvodů, proč se přidat k Salve Finance je mnohem více.

Zjistěte 12 důvodů, proč se přidat k Salve Finance.

12 DŮVODŮ