Jitka Robová - obchodní ředitelka společnosti Salve Finance

Po několika letech na obchodních i manažerských pozicích v pojišť ovnách jsem se dostala do Salve Finance. A jsem za to velmi ráda. Je to obrovský rozdíl. Žádný kostnatý a direktivní přístup, ale naopak přátelský až rodinný kolektiv. Práce finanční poradkyně se tak stala mým životním stylem a vydělala mi hodně peněz.

Jitka Provazová

k Salve Finance se přidala v roce 2006

O Jitce Provazové

V oblasti financí jsem začínala, jak se říká, úplně od nuly. V roce 1999 jsem shodou náhod nastoupila do nově vznikající pobočky jedné pojišťovny. Na přepážce jsem zde usilovně pracovala 5 let. Po této době jsem si řekla: "Dost, já chci víc." Zkusila jsem novou výzvu v jiné pojišťovně, tentokrát již na manažerské pozici. Direktivní a kostnatý přístup společně s omezenými možnostmi na kariérní růst mi ale i tuto práci brzo znechutily. A tehdy v roce 2006 jsem udělala nejlepší rozhodnutí svého života, v práci dala výpověď a začala spolupracovat se Salve Finance.  

V Salve jsou jediným limitem růstu mojí kariéry a příjmů moje vlastní schopnosti. A to mě velmi motivovalo a dotáhlo až na pozici obchodní ředitelky. Každý rok si mohu dovolit navštívit několik vysněných turistických destinací a mám auto, které jsem si vždycky přála. Z pracovnice na přepážce v pojišťovně celkem velký skok, co říkáte? Podobný příběh může zažít kdokoliv z Vás.

A jako příjemný bonus je v Salve skvělý tým, kde se z kolegů velmi rychle stávají kamarádi ba dokonce rodina. Práce finančního poradce navíc není žádný stereotyp. Každý klient a jeho potřeby jsou jiné a finanční poradce tak musí být velmi kreativní. Nudit se určitě nebudete.

Ozvěte se mi

Pomáhám lidem s jejich financemi a vedu týmy finančních poradců v regionech Prostějov, Olomouc, Přerov, Vyškov, Brno a okolí.

Připojte se k mému týmu. Razím filozofii vedení týmu na bázi důvěry, pozitivní motivace a kamarádského kolektivu. Dokažte to co a já vyšvihněte se na vrchol.      

Zavolejte mi nebo napište

+420 775 712 013

provazova@salvefinance.cz

Jitka na LinkedIn