Eduard Roba- regionální ředitel společnosti Salve Finance

Finanční poradenství je složitá, ale krásná věc. Je to krásná práce, kdy pomáháme lidem ve svém okolí. Sám jsem se do ní pustil v roce 2008, protože jsem nebyl spokojen s přístupem mého vlastního poradce. A nyní vidím, že to jde dělat i jinak.

Eduard Roba

ve společnosti Salve Finance od roku 2008

O Edovi Robovi

Proč jsem se stal finančním poradcem? Odpověď je jednoduchá. Stalo se mi v minulosti několik pojistných událostí včetně vykradení mého domu, které jsem řešil se svým tehdejším poradcem. Nebyl jsem vůbec spokojený s jeho jednáním a fungováním, a tak jsem si řekl, že chci o této problematice zjistit víc. Je to už více než 10 let a z mého zájmu se postupně stalo povolání.

Na Salve Finance oceňuji, že mohu svou obchodní skupinu budovat podle svého uvážení a že k tomu mohu využívat podporu a sofistikované nástroje společnosti Salve Finance. Jedním z těchto nástrojů je online sjednávač pojištění, který mně i členům mého týmu šetří spoustu času. Pro moje působení v Salve je důležité také to, že vždy vše platí tak, jak bylo s vedením dohodnuto a jak bylo slíbeno.

Pro vás, kteří se dnes rozhodujete, zda chcete pracovat v této branži, mám tento vzkaz: "Finanční poradenství je složitá, ale krásná věc. Je to práce, kdy pomáháme lidem. Pojďte vyzkoušet něco, co může úplně změnit Váš život, něco, co změní Váš náhled na svět a myslím si, že Vám určitě pomůže i finančně."

Ozvěte se mi

Pomáhám lidem s financemi a vedu týmy finančních poradců v regionech Přerov, Zlín, Holešov a okolí.

Volejte nebo pište

+420 604 242 182

roba@salvefinance.cz

Kde najdete mě a můj tým

nábř. Protifašist. bojovníků 12, Přerov
(více info o pobočce)

Eda na LinkedIn