Martina Šimonková - regionální vedoucí společnosti Salve Finance

Salve pro mě byla dobrá volba, už bych neměnila. Moje práce je mi i koníčkem a kolektiv spolupracovníků je pro mě velmi inspirativní.

Martina Šimonková

v Salve Finance od roku 2013

O Martině Šimonkové

V Salve Finance působím od roku 2013, ve finančním poradenství od roku 2007. Moje předchozí zaměstnání se také točilo kolem financí, i když to na první pohled tak nevypadá. Pracovala jsem jako vedoucí poštovní pobočky. S rozšiřováním služeb všech pošt došlo i na prodej finančních produktů. Ten ale probíhal způsobem daleko vzdáleným zaběhlému finančnímu poradenství, tak jak jsme na něj zvyklí. Na prvním místě byla kvantita bez ohledu na to, zda klientovi pomůžeme nebo ne. Odměna byla samozřejmě směšná, naopak při nesplnění kvót nebyly prémie.

Oproti tomu se práce finančního poradce v Salve liší ne o 100 %, ale o 1 000 %. Propracované vzdělávání, školení a přístup k poradcům je úplně jiný, profesionální svět. Tím pádem mi moje znalosti umožňují klientům najít optimální řešení na míru a pomoci řešit jejich finanční situaci tak, jak je nejlepší pro ně a nikoliv pro plnění nějakého plánu. S klienty mám dobré vztahy a práce mě díky tomu baví a je mi koníčkem.

Díky Salve Finance se mi plní mých 5 přání:

  • 1. Mít klid na práci a nebýt pod tlakem nějakého plánu nebo normy.
  • 2. Mít finanční nezávislost a zajímavý výdělek.
  • 3. Mít kolegy, kteří mi kdykoliv ochotně poradí a pomohou.
  • 4. Mít čas na rodinu.
  • 5. Moci cestovat a získávat zážitky, které jsou k nezaplacení.

 

Pokud chcete mít také takovou práci, která vám splní vaše přání nebo pokud chcete mít pohodovou finanční poradkyni, která vám vždy dobře poradí, ozvěte se mi. Kontakty na mě jsou o kousek níž.

Co o ní říkají klienti

Obrátil jsem se na paní Martinu Šimonkovou ze Salve Finance v Praze. Chtěl jsem pouze zrevidovat svoje úrazové pojištění. To se povedlo skvěle a já získal za stejné peníze širší pojistnou ochranu.

V průběhu naší schůzky došla řeč i na úvěr, který mám. A ejhle. Od paní Šimonkové jsem dostal nabídku na refinancování, díky kterému ušetřím 70 000 Kč oproti úvěru, který jsem měl od svojí staré banky. Jsem rád, že jsem na svou stranu získal člověka, na kterého se mohu ve věci financí kdykoliv obrátit. Já v nich totiž nemám přehled, a tak jsem zbytečně vyhazoval peníze oknem.

Paní Šimonková předčila moje očekávání. Pokud budete potřebovat znalou pomoc ve světě financí, ona je tou pravou osobou, co vám ve všem poradí a ještě se u toho budete dobře bavit.

Samuel Pavel Dragoun

Ozvěte se mi

Pomáhám lidem s pojištěním, financováním bydlení i investicemi v regionech Praha a Praha-východ.

Volejte nebo pište

+420 739 524 932

simonkova@salvefinance.cz

Kde najdete mě a můj tým

Prosecká 817/82, Praha
(více info o pobočce)

Martina na LinkedIn