Tomáš Veselý- regionální ředitel společnosti Salve Finance

Díky spolupráci se Salve Finance dělám to, co mě baví. Sám si určuji pracovní dobu a mohu se věnovat svým zájmům. Stal jsem se časově nezávislým.

Tomáš Veselý

ve společnosti Salve Finance od roku 2001

O Tomáši Veselém

Se Salve Finance spolupracuji již od roku 2001. Tedy více než 17 let. Záměrně říkám "spolupracuji s" a nikoliv "pracuji pro". Filozofie Salve Finance je taková, že se nechová jako zaměstnavatel a nediktuje mi přesnou pracovní dobu. Jsem při své práci časově nezávislý a rozdělení času mezi rodinu, koníčky a finanční poradenství si řídím sám. To považuji za jednu z největších výhod práce finančního poradce v Salve Finance.

Jsem rád, že jako finanční poradce mohu pomáhat lidem řešit jejich osobní i rodinné finanční cíle, ukázat jim, jak si zabezpečit úspěšnou finanční budoucnost a jak správně zacházet se svým rodinným rozpočtem. Z dlouholetých zkušenosti vím, že tyto služby jsou potřebné a jsem přesvědčen o tom, že v budoucnosti budou více a více využívané.

A proto vidím v kariéře finančního poradce velký potenciál. Nezmeškejte tuto příležitost.

Co o něm říkají klienti

Přestože se zajímám o finanční sféru, rozhodně nemám čas, náladu ani energii procházet nabídky všech finančních institucí, přičemž ne všechna jejich hodnocení jsou zcela objektivní. Díky asistenci pana Veselého mi byl velmi rychle předložen komplexní a přehledný soupis nabídek, na jejichž základě jsem mohla zvážit své možnosti.

Jím podané informace byly konkrétní a přesné, což mi zcela vyhovovalo. Rovněž se mi líbil lidský přístup, s jakým pan Veselý problematiku vysvětloval. Jakékoliv nesrovnalosti mi ochotně vysvětlil. Velmi ráda využiji znovu jeho služeb a již jsem ho i doporučila svým známým.

Bc. Eliška Orlická

Se službami pana Veselého jsem velmi spokojen. Je to jeden z mála finančních poradců, kteří poslouchají, co opravdu potřebuji a chci. Nabídka proběhla rychle s následnou radou, co by v mém případě bylo dobré zvolit a tato volba se ukázala jako nejlepší.

Díky tomu, že jsem poznal pana Veselého, mám nejen kvalitní pojištění, ale i dobrý pocit, že mám kvalitního poradce, na kterého se mohu vždy s důvěrou obrátit.

Ing. Tomáš Ondrák PhD.

Ozvěte se mi

Pomáhám lidem s jejich financemi a vedu týmy finančních poradců v regionech Brno, Boskovice, Tišnov a okolí.

Zjistěte i Vy více o tom, jak Vám můžeme pomoci nebo jak s námi můžete začít spolupracovat. Nebojte se mě kontaktovat.

Volejte nebo pište

+420 775 775 015

vesely@salvefinance.cz

Kde najdete mě a můj tým

Dřevařská 31, Boskovice
(více info o pobočce)

Komenského nám. 124, Tišnov

Tomáš na LinkedIn