Investujte výhodně

s prémiovými investičními produkty

Investiční poradenství to je vrcholem umění finančního poradce

V rámci poradenství, jak výhodně zhodnotit volné prostředky, nekončí znalosti našich finančních poradců u podílových fondů. Jako zajímavou formu investice Vám nebudeme vnucovat investiční životní pojištění.

V rámci našeho portfolia produktů Vám dokážeme nabídnout unikátní možnosti investic, ke kterým se běžně nedostanete. Nabízíme zajímavé investice do privátních emisí dluhopisů, do developerských projektů nebo třeba do private equity fondů a fondů rizikového kapitálu. U některých produktů jsme dokonce schopni nabídnout Vám garantovaný roční výnos.

 

Nechte svůj volný kapitál vydělávat

  • privátní emise dluhopisů
  • podílové fondy pro pravidelné investování
  • řízená portfolia
  • indexová portfolia
  • a další

Máme přístup k investicím, ke kterým se jinak těžko dostanete

Nechte si poradit, naše služby jsou pro Vás zdarma

Po prodeji zděděného domu jsem řešil kam utržené peníze vložit, aby vynášely zajímavý výnos. Akcie a fondy jsem nechtěl riskovat, protože budu volné peníze za 3-5 let potřebovat a nemohu riskovat pokles na trhu. Kamarád Pavel, který dělá v Salve Finance, mi doporučil investovat do privátního dluhopisu z jejich nabídky s garantovaným výnosem 7 % a splatností 3 roky. To bylo přesně ono, riziko je minimální, úrok je garantovaný, velmi zajímavý a vyplácený čtvrtletně.

Leo Přikryl
Chcete také pomoct s vyhledáním výhodných investic? Ozvěte se nám ještě dnes.

Napište nám