Petr Zapletal - majitel společnosti Salve Finance

Vyberte si kariéru finančního poradce v Salve Finance jako budoucí povolání. Na oplátku Vám nabídneme stabilitu a jistotu v příjmech. Staráme se dobře jak o naše klienty, tak o naše spolupracovníky. Přidejte se k nám.

Petr Zapletal

majitel společnosti Salve Finance Česká republika

O Petrovi Zapletalovi

V oboru finančního poradenství podnikám již od roku 2001. Za tuto dobu se mi podařilo vybudovat společnost Salve Finance, a.s. Jen v České republice se staráme o více než 72 tisíc klientů a máme více než 175 aktivních poradců, kteří mají finanční poradenství jako svoje povolání. V rámci celé skupiny Salve Finance Group, která působí kromě Česka i na Slovensku, v Rumunsku, na Ukrajině a v Rusku, je to více než 600 tisíc klientů.

Salve Finance bych ale nedokázal vybudovat sám bez týmu spolupracovníků, kteří berou finanční poradenství nejen jako svoje povolání, ale i jako svoje poslání a životní styl. A právě teď je ideální doba, kdy se do našeho týmu spolupracovníků můžete přidat i Vy. A zvolit finanční poradenství jako svoje povolání.

Ozvěte se mi

Pokud chcete zvolit finanční poradenství jako svoje budoucí povolání rádi Vás mezi sebou přivítáme a řekneme Vám víc. Vzhledem ke změnám a reformám v oboru je právě nyní ta nejvhodnější příležitost. Jak také rád říkávám: "Budoucnost je nyní".

Volejte nebo pište

+420 608 811 142

zapletal@salvefinance.cz

Kde najdete centrálu Salve Finance

Sádky 4, Prostějov

Petr na LinkedIn