Zhodnoťte svoje úspory

a ochraňte je před inflací

Peníze ležící na běžném účtu v bance Vám likviduje inflace.

Přestože se úrok na běžných účtech pohybuje v řádu jednotek desetin procenta mají tímto způsobem Česi uloženo více než 1 000 miliard Kč. Rozšíříme Vám obzory, kam všude můžete uložit svoje úspory, aby byly stále v bezpečí, vždy po ruce a zároveň se jejich hodnota nezmenšovala.

Úspory jsou rezervou na nenadálé události - porouchané auto, rozbitou ledničku, vysokou fakturu za energie, a proto jsou důležité a musí být rychle dostupné. Úspory ale přinášejí za cenu okamžité dostupnosti nízký výnos, a proto si nechte poradit, jak vysoké úspory jsou nutné. Zbývající volné peníze můžete posunout na úroveň investic a nechat je vydělávat více. Nebojte i investice mohou být garantované.

 

Vyndejte úspory z banky nebo ze slamníku

  • spořící účty
  • termínované vklady
  • investice do konzervativních podílových fondů

A kde leží Vaše úspory?

Nechte si poradit, naše služby jsou pro Vás zdarma

Kapitálový vklad, jež jsem si mohla díky radě od finančního poradce Salve Finance sjednat a který bych jako soukromá osoba nezískala, mi umožnil dobré zhodnocení finančních prostředků při nízkém riziku. Pouze člověk, kterému nesejde na penězích, by nechal své peníze neúčelně ležet v bance, kde se mnohdy ještě spíše znehodnotí kvůli poplatkům a inflaci.

Bc. Eliška Orlická
Chcete také pomoct zhodnotit Vaše úspory? Ozvěte se nám ještě dnes.

Napište nám